DOCU-X DMS

EFEKTIVNÍ SPRÁVA ELEKTRONICKÝCH DOKUMENTŮ

SPRAVUJTE SVÉ FIREMNÍ DOKUMENTY EFEKTIVNĚ A BEZPEČNĚ

Systém či software DMS (Data Management System) slouží ke správě, ukládání a elektronickému oběhu dokumentů, organizuje je do přehledné struktury, zefektivňuje a usnadňuje firemní workflow. Zároveň využívání DMS snižuje náklady firmy zrychlením některých procesů či minimalizací výdajů na správu dokumentů v listinné podobě.

DOCU-X DMS je software výhradně v českém jazyce s intuitivním a maximálně uživatelsky vstřícným rozhraním a nenáročným ovládáním. Je vhodný jak pro soukromé osoby, tak pro firmy či státní instituce. Patří mezi špičky českého trhu již osmým rokem. Poskytujeme implementaci DOCU-X DMS pro naše klienty spolu se servisem a zaškolením budoucích uživatelů.

DMS digitalizace dokumentů

Efektivní vyhledávání

Výrazná úspora času, který byste jinak věnovali vyhledávání v šanonech či archivech, neustálý přehled. Vyhledávat lze mnoha způsoby, nejčastěji dle atributů či fulltextem.

Zjednodušení workflow

Přehled o stavu a oběhu dokumentů, připomínkování,  automatizace schvalování a schvalovací procesy dokumentů.

Bezpečné ukládání a neustálý přístup

“Vše neustále po ruce.” Přístup odkudkoli, centralizace dokumentace, on-line přístup pomocí individuálních profilů, možnost udělení vzdáleného přístupu například obchodním partnerům.

Propojení s dalšími IS

Propojení s vaším ERP, CRM, vnitropodnikovými systémy či Outlookem pro maximální efektivnost a usnadnění práce, možnost přizpůsobení systému konkrétním požadavkům firmy.

Správa verzí dokumentů

Informování o duplicitních souborech, přehled o stavu konkrétních dokumentů, možnost uložení různých typů dokumentů.

On-line archivace

Vyhnete se ztracení či založení dokumentů, minimalizace úniku citlivých informací (stanovy ISO, GDPR).